Przeskocz do treści

Ogłoszenia 21 XI 2021

1.Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszki na finansowanie dzieł pomocowych w czasie kryzysu migracyjnego.

2.Dzisiaj po sumie odmówimy Litanię do Serca PJ i akt oddania.
3. Jutro w poniedziałek nie będzie spotkania szkoły biblijnej
4. W przyszłą niedzielę I niedziela adwentu. Od przyszłej niedzieli prosimy o dary dla najbiedniejszych parafian- prosimy o żywność o długoterminowej ważności do spożycia i środki czystości. Dary przynosimy do 16 XII. do kaplicy św. Teresy.
Od przyszłej niedzieli pod chórem będzie ustawiona choinka a na choince zawieszone karnety z imieniem osoby, którą chcemy obdarować na święta. Paczki o wartości około 80 zł przynosimy również do 16 XII aby w sobotę przed świętami dotarły do adresatów. W tym roku obdarowujemy osoby starsze i samotne oraz wielodzietne rodziny.
5. Zapowiedzi przedślubne I : Wojciech Jerzy Ścisłowski, kawaler i Natalia Zawalich, panna , oboje z par. z Mogielnicy. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.
6. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Seminarium Metropolitalne w Warszawie
7. Z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Sp. Andrzeja Cieślaka, Mariannę Syrek i Tadeusza Pułas. . Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...