Przeskocz do treści

Ogłoszenia XXXI Niedziela Zwykła

1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w każdą niedzielę. Z tym, że Msze święte o 12.00 i o 18.00 w kościółku na cmentarzu. O 17,30 różaniec za zmarłych. Przez cały tydzień o godz. 17.30 różaniec za zmarłych. Przez cały tydzień można uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego pod zwykłymi warunkami odwiedzając cmentarz lub kościół

2. Msza święta zbiorowa za zmarłych przez cały listopad o godz. 18.00
3. 2 listopada dzień zaduszny. Msze święte o 7.00, 10.00 i 18.00- wszystkie w kościele
4. W tym tygodniu i czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej pół godziny adoracji w intencji powołań.. W piątek spowiedź rano pół godziny przed Mszą św.. Od 15,30 spowiedź dla dzieci i o 16,00 Msza św. dla dzieci. O d 17,00 spowiedź dla dorosłych. O 18,00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Od 8,30 udam się do chorych
W sobotę po Mszy św. o 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. W niedzielę po ,sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu
5 W sobotę o 10.00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej
6, W następną niedzielę  dzieci, które chodziły na różaniec przynoszą swoje listy do Maryi podpisane imieniem i nazwiskiem, klasa i nr szkoły.
W następną niedzielę  na Mszy św. o 10.15 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec zrobiony własnoręcznie
7. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Zdzisława Senator, Romana Piotrowskiego i Mariannę Mokosa. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.. Wieczny odpoczynek...