Przeskocz do treści

Ogłoszenia XXX Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje
2. Jutro w poniedziałek od godz. 12.00 w przychodni lekarskiej przy ul. Dziarnowskiej 40 w Mogielnicy odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi i echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania 55 zł. Bliższe informacje w przychodni. Parafia dysponuje jednym bezpłatnym zaproszeniem na badanie USG. Chętną osobę proszę o zgłoszenie się.

3. Jutro w poniedziałek o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej
4 We wtorek od 16.00 na plebanii przymiarka strojów dla dzieci pierwszokomunijnych
5. Przypominamy o konkursie dla dzieci na wykonany własnoręcznie różaniec. Prace przynosimy do kościoła do końca października
6. W przyszłą niedzielę o 10.15 poświęcenie różańców  dla dzieci przygotowujących się do I komunii św
7. Przyjmujemy na wypominki i na Mszę św. zbiorową listopadową za zmarłych
8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Starajmy się posprzątać groby wcześniej, na początku tego tygodnia, abyśmy mogli systematycznie wywozić śmieci. Pod koniec tygodnia może to być utrudnione. Nie wiem jak  będzie wyglądała sytuacja w dniu 1 listopada. Szczegóły podam w następną niedzielę
W sobotę będziemy przyjmować na wypominki na cmentarzu od 9.00 do 12,30
W   ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Janinę Nadolską, Jadwigę Górecką i Pawła Wijat. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...