Przeskocz do treści

XXVI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia 26 IX 2021

1. Dzisiaj po Mszy św. o 10.15 spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I kom. św. a po Mszy św. wieczornej spotkanie dla chętnych , którzy chcieliby należeć do wspólnoty młodzieżowej.
2. Jutro w poniedziałek o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej
3. Wizyta kolędowa w tym tygodniu:
w poniedziałek od 18.00 - Stary Belweder
we wtorek od 18.00 ul. Mostowa
w środę od 18.00 ul. Nowomiejska, Dom Nauczyciela,
w czwartek od 18.00 ul. Krzyżowa i blok przy ul. Krakowskie Przedmieście 15
w sobotę od 9.00 Nowy Belweder
4.W piątek I piątek miesiąca, spowiedź rano pół godziny przed Mszą św.. Od 8.30 udam się do chorych. Od 15,30 spowiedź dla dzieci. O 16.00 Msza święta dla dzieci. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W ten piątek różaniec wyjątkowo po Mszy św. dla dzieci ok. 16.30
Od 17.00 spowiedź dla dorosłych. O 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała
5. Różaniec w pozostałe dni o 17.30
6. W sobotę po Mszy św. o 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi
7. W niedzielę po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców i młodzieży chcących się przygotowywać do Sakramentu bierzmowania w tym roku szkolnym
8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujuące osoby:
Zap. II Mateusz Wojciechowski, kawaler z par. w Mogielnicy i Paulina Wartęga , panna z par. w Przybyszewie
Daniel Golianek, kawaler i Elwira Skowrońska, panna , oboje z par. z Mogielnicy
Narzeczonych polecamy modlitwie parafian
9. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Stanisława Kabot. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek...