Przeskocz do treści

IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021 r.

1. Jutro w poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie szkoły biblijnej
2. 2 lutego- Święto ofiarowania Pańskiego. Msze święte z poświęceniem gromnic o 7.00, 9,00 i 18.00. W tym dniu rozpoczynamy rekolekcje domowe przygotowujące do zawierzenia Maryi. Będą one trwały 33 dni. Każdego dnia przeprowadzamy jedno rozważanie z podręczników. Uroczyste zawierzenie złożymy 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
3. W sobotę próba śpiewu dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. według wyznaczonych grup.
4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 10,15 poświęcenie medalików i łańcuszków dla dzieci komunijnych
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek , sobota i niedziela miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej pół godziny adoracji w intencji powołań
W piątek spowiedź rano pół godziny przed Mszą św., wieczorem od godz. 17.00. O 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Od 8,30 udam się do chorych. W pierwszą sobotę po Mszy św. o 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. W niedzielę po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu
6. . 21 lutego o godz. 19.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Jest już ostatni moment na zapisy.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Kazimierza Małkowskiego, Mariana Ptaszek, Krzysztofa Kowalskiego, Piotra Rek. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu- Wieczny odpoczynek...