XIV Niedziela Zwykła – 05.07.2020 r.

1. Dziękuję za ofiary na kościół- 300 zł z Kozietuł Nowych i 400 zł- ofiara bezimienna
2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszach świętych zbiórka do puszki na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się : zap. I- Mariusz Łukasz Noremberg, kaw. z par w Michałowicach i Celestyna Klaudia Lenart, panna z par. w Mogielnicy.
4. W sobotę o 14.00 próba śpiewu dla dzieci, które przystąpią do I Kom. Św. w dniu 18 lipca, krótkie zebranie z rodzicami i po próbie śpiewu egzamin dla dzieci
5. 25 lipca w sobotę parafia organizuje kilkugodzinny spływ kajakowy po Pilicy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pełnoletniego opiekuna. Zapisy do 17 lipca
6. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu: śp. Stanisława Nowaka (l. 52), Roberta Dziadak (l. 50), Helenę Michalską (l. 102) Wieczny odpoczynek...