Przeskocz do treści

XI Niedziela Zwykła – 14.06.2020 r.

1. Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało i za dywan kwiatowy
2. We wtorek o godz. 17.00 próba dla dzieci klas IV do rocznicy I kom. św.. W piątek spowiedź dla dzieci klas IV od godz. 17.00. W sobotę rocznica I kom. św. o godz. 12.00

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. W czwartek zakończenie Oktawy i poświęcenie wianków
4. W piątek Uroczystość Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Można w tym dniu spożywać pokarmy mięsne.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: zap. II Albert Mydłowski, kaw. z par z Mogielnicy i Sylwia Katarzyna Stanisławczyk, panna z par. w Białej Rawskiej
6. W przyszłą niedzielę 21 VI w godzinach od 8.45 do 14.00 w budynku parafialnym będzie można oddać krew . Akcję przeprowadza miejsko - gminny Ośrodek Kultury przy współudziale parafii. Zbiórkę przeprowadzi Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa w Radomiu.
7. 21 VI miał się odbyć festyn parafialny. Dziękujemy sponsorom za pomoc materialną. Festyn przesuwamy na następny rok, kiedy będą sprzyjające warunki
8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Libanem i świętymi libańskimi- św. Charbelem, św. Rawką i św. Hardinim. Będzie to opowieść o pieknym kraju- ziemi świętej, ojczyzną cywilizacji sprzed 5 tysięcy lat, krajem Fenicjan, którzy odkryli alfabet, krajem żeglarzy i poetów. Na spotkanie zapraszają autorzy pierwszego w Polsce przewodnika po Libanie