XXVII Niedziela Zwykła

1. Dziękuję za ofiary na kościół
  2. Dzisiaj po sumie krótka- pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  3. Po mszach świętych dzisiaj są zbierane ofiary na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
  4. Dzisiaj  o godz. 18.00 Msza św. dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, a po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców
  5. Za tydzień 14 X będziemy obchodzić XVIII dzień papieski pod hasłem "Promieniowanie Ojcostwa". Po Mszach świętych będą zbierane ofiary na stypendia dla młodzieży.
  6. Został zakończony remont schodów. W połowie zostały wypłacone pieniądze za te prace.
  7. Zapraszamy na różaniec , który jest odprawiany codziennie o godz. 17.15
  8. 20 października w sobotę o godz. 15.00, odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci przystępujących w przyszłym roku do I Komunii świętej.
  9. Za tydzień taca inwestycyjna.