VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020 r.

1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Dziękujemy za życzliwość i przyjęcie nas oraz za złożone ofiary na kościół.
2.Jutro o godz. 19.00 zajęcia szkoły biblijnej
3. 1 marca o godz. 19.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński. Zapisać się można bądż w zakrystii bądź w kancelarii
4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Zap. I
Paweł Piotr Prykiel, kaw. z par. w Mogielnicy i Zaneta Kochaniec, panna z par. w Goszczynie. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian
5. 28 marca odbędzie się autokarowa pielgrzymka do klasztoru cystersów w Wąchocku oraz na Mękę Pańską w Kałkowie. Całkowity koszt 130 zł.
W dniach 4-5 IV odbędzie się pielgrzymka do Torunia i Gietrzwałdu oraz Mławy. Całkowity koszt 380 zł. Zapisy i informacje u p. Krystyny Zielińskiej w sklepie
6. W dniu 18 lutego we wtorek od godz. 8.00 w przychodni lekarskiej przy ul. Dziiarnowskiej 40 w Mogielnicy odbędą się badania USG Dopler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, nerek , płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni. Dysponuję jednym bezpłatnym zaproszeniem na to badanie. Chętnego proszę o zgłoszenie się.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Wandę Szczepaniak (68l), Teresę Orłowską (83l) i Zdzisławę Cholewińską (89l.) Polećmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...