Przeskocz do treści

V Niedziela Zwykła – 09.02.2020 r.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
w poniedziałek od 16.00 ul. Krzyżowa
we wtorek od 16.00 ul. 3 Maja i Ogrodowa
w środę od 16.00 ul. Warszawska
w czwartek od 16.00 ul. Kościelna i Plac Poświętne
We wtorek 11 lutego Światowy Dzień Chorego, o godz. 9.00 Msza święta połączona z sakramentem chorych
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: zap. II : Rafał Rzępała, kawaler z par. z Mogielnicy i Patrycja Kowalczyk, panna z par. w Goszczynie
W dniu 18 lutego od godz. 8.00 w przychodni lekarskiej przy ul. Dziarnowskiej 40 w Mogielnicy odbędą się badania USG Dopler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, USG nerek, USG płuc, Usg stawów, USG piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne,cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w przychodni
Parafia dysponuje jednym bezpłatnym zaproszeniem na te badania. Chętnego proszę o zgłoszenie się do zakrystii
W dniach od 3 do 10 maja będą odbywały się w naszej parafii Misje Święte. Zachęcam do modlitwy w intencji misji Kółka Różańcowe, chorych, wszystkich. Niech czas misji będzie czasem odnowy całej wspólnoty parafialnej
Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Czesława Ulaski i śp. Jana Gałązka. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu.. Wieczny odpoczynek...