III Niedziela Zwykła – 26.01.2020 r.

Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Zapraszamy na Nieszpory i Liturgię Słowa Bożego na godz. 17.00. Oddamy cześć Słowu Bożemu. Dzisiaj również dzień chorych na trąd. Na stoliku pod chórem możliwość wsparcia fundacji Raoula Follereau która zajmuje się chorymi na trąd.
Pani Kościelna dziękuje za ofiary złożone przy okazji poświęcenia kredy i kadzidła. My również dziękujemy za ofiary i życzliwość podczas kolędy w ubiegłym tygodniu.
Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
27 I poniedziałek od 9.00 Jastrzębia, Górki przy Jastrzębi i Kaplin przy Jastrzębi.
28 I wtorek od 16,00 ul. Dziarnowska- numery parzyste- dwóch księży- od początku i od końca
29 I środa od 16.00 Krakowskie Przedmieście- numery nieparzyste- od początku i od końca
30 I czwartek od 16.00 Krakowskie Przedmieście- numery parzyste od początku i od końca
31 I piątek od 16.00 bloki przy ul. Sienkiewicza 14, 15, 16 i 20
1 II sobota od 9.00 ul. Dziarnowska numery nieparzyste
3 II poniedziałek od 16.00 ul. Sienkiewicza od 16.00 Plac Dół, Żabia Grójecka
Jutro w poniedziałek o godz. 19.00 zajęcia Szkoły Biblijnej. Zapraszamy nowych słuchaczy
We wtorek 28 I na Mszy św. o godz. 18.00 przypomnimy sobie życie i prace Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w środę 29 I o godz. 18.00 Spotkanie grupy Effata. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00
W sobotę pierwsza sobota miesiąca po Mszy św. o 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. W przyszłą Niedzielę święto Ofiarowania Pańskiego pośięcenie gromnic na każdej Mszy św. Po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
W przyszłą niedzielę 2 II o godz. 19.00 spotkanie w sprawie pielgrzymki do Włoch która ma się odbyć w marcu bieżącego roku
Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w tym tygodniu śp. Stanisława Majewskiego l. 60 i śp. Alicję Badowską l.90. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek...