Przeskocz do treści

I Niedziela Adwentu – 01.12.2019 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 spotkanie Kręgu Kościoła Domowego na plebanii a po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu bierzmowania
2. Od dzisiaj schola rozprowadza przed kościołem świece- caritas na stół wigilijny i bombki z wizerunkiem naszych kościołów. Pan organista przed kościołem rozprowadza opłatki na stół wigilijny

3Codziennie od poniedziałku do soboty w adwencie o 6.20 odprawiamy roraty- mszę świętą o Matce Bożej. Ta Msza św. jest poprzedzona Godzinkami o NMP. Po roratach dzieci zapraszamy na słodką bułkę i mleko lub herbatę
4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.
W piątek Msze św. o 6.20, 16.00 dla dzieci i wieczorem Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała. Od 8.30 udam sie do chorych
W sobotę po Mszy św. o 6.20 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi
5 W przyszłą niedzielę 8 XII po każdej Mszy św. będzie można dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. Informacje leżą na stoliku pod chórem Od 12.00 do 13.oo tego dnia godzina łaski. U nas jest w tym czasie Msza św. , zapraszamy więc na tę Mszę świętą Informacje o znaczeniu tej godziny łaski również znajdują się pod chórem na stoliku
6 W przyszłą niedzielę włączymy się w akcję pomocy choremu Kubusiowi, zapraszamy do kawiarenki przed kościołem na ciastko
7 Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy 15 grudnia i będą trwały do 18 grudnia włącznie
8. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp Czesława Marlikowskiego. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...