XXX Niedziela Zwykła – 27.10.2019 r.

1. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 300 zł.
2. Jutro o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej
3. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii bądź w kancelarii. Będziemy też przyjmować w czwartek 31 X od 9.00 do 12.00 i w piątek 1 XI od godz. 9.00 do 12.00 na cmentarzu
4 W uroczystość Wszystkich Świętych Uroczysta Msza św. na cmentarzu z procesją wypominkową o godz. 12.00. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00 również będzie odprawiona na cmentarzu
5. W dzień zaduszny 2 XI Msze święte będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00
6. Przez tydzień od 1 do 8 XI można uzyskać odpust zupełny za naszych zmarłych nawiedzając cmentarz i będąc w stanie łaski uświęcającej.
7.31 X na ostatnie nabożeństwo różańcowe dzieci przynoszą plansze różańcowe podpisane imieniem i nazwiskiem oraz która klasa.
8. W przyszłą niedzielę po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca
9. W tym tygodniu Obraz Matki Bożej Mogielnickiej oddamy do badań oraz do konserwacji na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Według niektórych pod obrazem może kryć się jeszcze starsze malowidło , Obraz pochodzi ze starego kościoła - drewnianego, który miał wezwanie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Konserwacja będzie trwała około roku.
10 Z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Stępniak, Leszka Jakubowskiego i Wiesława Ziółkowskiego..Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...