XXVIII Niedziela Zwykła – 13.10.2019 r.

1. Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy życzenia Bożego błogosławieństwa i pokoju Bożego w tej trudnej misji.
2. Dzisiaj Dzień Papieski obchodzony pod hasłem "Wstańcie chodźmy". Po mszach świętych zbiórka do puszki na stypendia dla młodzieży.
3. Jutro, w poniedziałek o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej. Zapraszamy nowe osoby.
4W najbliższym czasie chcemy założyć w naszej parafii krąg Kościoła Domowego, a jak się da to dwa lub więcej. Prosimy o przemyślenie tej sprawy. Potrzebna jest zgoda obojga małżonków. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się do mnie.
5 W piątek od godz. 8.00 w przychodni przy ul. Dziarnowskiej 40 w Mogielnicy odbędą się badania USG. Badania są odpłatne cena jednego badania 55 zł,Dysponuję jednym bezpłatnym zaproszeniem na badanie. Proszę o zgłoszenie się zainteresowanej osoby.
6. Za tydzień Niedziela misyjna. Taca przeznaczona będzie na misje.
7. Przyjmujemy na wypominki i na Mszę św. wypominkową w listopadzie. Ofiary są dobrowolne
8. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Henrykę Bors i Mirosława Marka Głowackiego.. Wieczny odpoczynek racz im dać panie...