Przeskocz do treści

XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019 r.

1. Jutro w poniedziałek o 17.00 spotkanie świeckiej Wspólnoty Pasjonistowskiej a o 19.00 spotkanie Szkoły biblijnej
2. Od 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15.. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci zapraszamy do konkursu. Dla dzieci też każdego dnia możliwość losowania figurki MB Fatimskiej. Będzie można zabrać Maryję do siebie na 24 h, będzie okazja do wspólnej rodzinnej modlitwy. Na zakończenie nabożeństw będzie można wylosować figurkę na stałe.
3 W tym tygodniu Pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy św. wieczornej pół godziny adoracji w intencji powołań. W W pierwszy piątek spowiedź pół godziny przed mszą św. o 7.00 i 16.00. Msza św. o 16.00 jest dla dzieci. Zapraszamy dzieci, które w tym roku przystąpiły do I komunii świętej. Wieczorem spowiedź od godz. 17.00. Msza św. o 18.00 z modlitwą o uzdrowienie.. Od 8.30 udam się do chorych
W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy świętej o 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi.
W następną niedzielę po sumie pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się- zap I- Łukasz Tomasz Dąbrowski, kawaler z par. z Mogielnicy i Paulina Wojtczak, panna z par. św. Wawrzyńca w Wilkowie
5 Do 6 października przyjmujemy odzież zimową męską i żywność o długoterminowej przydatności do spożycia. Przekażemy te dary fundacji " Ja jestem " prowadzącej noclegownie dla bezdomnych. Dary składamy w kaplicy św. Teresy.