XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019 r.

1. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 200 zł od pielgrzymów do Lichenia
2. W poniedziałek nie będzie szkoły biblijnej
3. 18 września przypada święto świętego Stanisława Kostki. Na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież , którym patronuje św. Stanisław Kostka

4 Dziękuję mieszkańcom Wodziczny za reprezentowanie naszej parafii na dożynkach powiatowych w Lewiczynie w ubiegłą niedzielę. Szczególnie dziękuję Panu sołtysowi za kierowanie całą sprawą.
5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
zap. II
Dominik Michał Dziuba, kawaler z par. NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie i Katarzyna Lisiak, panna z par. z Mogielnicy
6. Od przyszłego poniedziałku 22 IX będzie można zamawiać intencje na przyszły rok 2020
7. Zapraszam na pielgrzymkę do Włoch w dniach od 4 do 12 marca przyszłego roku. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy + Mariannę Goc i + Genowefę Haśkie. Wieczny odpoczynek....