XXIII Niedziela Zwykła – 08.09.2019 r.

1. Dzisiaj Dożynki powiatowe w Lewiczynie. Msza święta rozpoczyna się o godzinie 14.00.
2. Jutro , w poniedziałek o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej o godz. 19.00
3. We wtorek o 19.00 spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki do Włoch, która ma odbyć się od 4 do 12 marca 2020 roku. Na spotkaniu trzeba będzie wpłacić zaliczkę.

5. W piątek 13.09 o godz. 18.00 Msza Św. z nabożeństwem fatimskim, zachęcamy do przyniesienia świec na procesję.
6. W sobotę 14.09 o godz. 16.00 w Kościele spotkanie dla nowej grupy młodzieży pragnącej rozpocząć przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
7. W sobotę święto podwyższenia Krzyża Świętego Msze święte o godz. 7.00 i 18.00. Nasza parafia włącza się w akcję Polska pod Krzyżem. O godz. 19.00 rozpocznie się adoracja Krzyża, później dwie części różańca z rozważaniami- część bolesna i chwalebna. . Zakończymy apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
8. W następną niedzielę 15.09 spotkanie dla wszystkich rodziców młodzieży w tym roku przystępującej do przyjęcia sakramentu bierzmowania po Mszy Św. o 10.15 w budynku przedszkola sióstr.
9. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne
10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
zap I- Dominik Michał Dziuba, kaw. z par NMP Matki Pięknej Miłości w Warszawie i Katarzyna Lisiak, panna z par z Mogielnicy
zap II
Marek Janicki, kaw z par. z Mogielnicy i Weronika Bolarczyk, panna z par. św. Mikołaja w Libiszowie
Mateusz Jan Malczewski, kaw i Katarzyna Spoczyńska, panna oboje z par. z Mogielnicy
11. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp Stanisława Wojciechowskiego i Wacława Kozioł. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek....