Przeskocz do treści

Uroczystość Świętej Trójcy – 16.06.2019 r.

1. Dziś Uroczystość Świętej Trójcy. Odpust w kościółku na cmentarzu. Uroczysta Msza św. w kościółku o godz. 12.00. O godz. 17,00 Nieszpory w kościółku i procesja do kościoła.
2Spotkanie Szkoły biblijnej we wtorek o godz. 19.00

3. Msze święte na zakończenie roku szkolnego:
we wtorek o godz. 8,30 dla klas VIII i III Gim
w środę o 8.30 dla wszystkich pozostałych klas
4.W Uroczystość Bożego Ciała Msze święte jak w każdą niedzielę. Po sumie o godz. 12.00 wyruszy procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Ołtarze będą ustawione:
pierwszy na Placu Poświętne ( przygotowują Siostry i przedszkole Sióstr), drugi - przy placu zabaw na ul. Dziarnowskiej- przygotowują rodzice dzieci pierwszokomunijnych, trzeci- przy Urzędzie Gminy- przygotowują mieszkańcy Górek i Izabelina i ostatni czwarty- przy figurze Niepokalanego Serca Maryi- mieszkańcy osiedla Belweder
5 W przyszłą niedzielę 23 czerwca- odbędzie się trzeci festyn rodzinny. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 12.00 na stadionie. Prosimy o przyniesienie kocy lub czegoś do siedzenia, Czeka wiele atrakcji, konkursy , loteria, kawiarenka, występy oraz od godz. 19.00 Wieczór Uwielbienia, który poprowadzi zespół z Kraśnika. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy
6 Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się - zap I - Łukasz Tomasz Chwałow, kaw. z par. św. Mikołaja w Grójcu i Katarzyna Witkowska, panna z par. z Mogielnicy
7 Z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp Eustachiusza Szulczyka- wieczny odpoczynek...