Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 21.04.2019 r.

1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionych świat. Chrystus zmartwychwstał- Prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja. Niech wszystkim udzieli się radość i wstąpi nadzieja, że życie ma sens i jest piękne, bo Chrystus zmartwychwstał i żyje.
2. Dziękuję za ofiary na kościół 500 zł, na kwiaty 50 zł, i na odnowienie figury Maryi 500 zł. Dziękuję za pomoc przy przygotowaniu Ciemnicy i Bożego Grobu, wszystkim, którzy zaangażowali się by liturgia przebiegła pięknie.

3 Jutro taca przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski
4. Nowenna przed świętem Miłosierdzia będzie odprawiana po Mszy św. o godz. 18.00
5.W sobotę 27 IV o godz. 10,00 katecheza dla rodziców dzieci przystępujących w tym roku do I kom. św. i próba śpiewu dla dzieci
6 Za tydzień 28 IV w Święto Miłosierdzia będziemy gościć misjonarza- ks. Piotra Łapę, który posługuje na Syberii. Będzie głosił Słowo Boże i będzie prosił wsparcie
7. 28 IV odbędzie się pielgrzymka do Wadowic. Wyjazd z placu przy Straży pożarnej o godz.
8. Zapowiedzi przedślubne
II Mariusz Rokitka kaw. i Ewelina Wituń, panna, oboje z par. św. Prokopa w Błędowie
I Mariusz Grotek kaw. z par. z Mogielnicy i Ewelina Stępniak, panna z par. w Michałowicach
Paweł Nowocin, kaw. z par. w Błędowie i Renata Lesiak, panna z par. z Mogielnicy