Przeskocz do treści

VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019 r.

1. Dzisiaj Dzień Matki. Wszystkim mamom składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa, pociechy z dzieci i dużo radości z pełnionej misji. Dziękuję firmie Rent- Ruszt za rozstawienie rusztowań. Wszystkim którzy pomogli nam oczyścić ołtarze : rodzicom dzieci komunijnych a szczególnie tym którzy przyszli z własnych chęci.
2. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu dla narzeczonych kończących kurs przedmałżeński

3. Jutro o 19.00 zajęcia szkoły biblijnej
4. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o o godz. 7.00 modlitwy do Niepokalanego Serca Maryi. Od 9.00 do 10.30 spowiedź dzieci, rodziców i rodzeństwa przed I Komunią św.
5.Za tydzień w niedzielę o 10.00 Uroczystość pierwszej Komunii Św. Prosimy aby osoby nie związane z dziećmi komunijnymi wybrały inną godzinę Mszy św. niż godz. 10,00. Po sumie krótka- pięciominutowa adoracja Najświętszego Sakramentu.W niedzielę będziemy przeżywać także święto Dziękczynienia. Ofiary składane do puszki będą przeznaczone na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności w Warszawie.
6. W najbliższym czasie są organizowane pielgrzymka : 14 VII do Niepokalanowa i 11 VIII wycieczka do Chęcin i Jaskini Raj. Zapisy w sklepie u P. Krystyny Zielińskiej.
7 Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu śp. Stanisława Domańskiego, Stefani e Gniadzik, Jana Soleckiego, Zbigniewa Owczarek. - Wieczny odpoczynek...