VI Niedziela Wielkiego Postu, Niedziela Palmowa – 14.04.2019 r.

1. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa- z Miechowic 490 zł, od Kółka Różańcowego z Otalęży 250 zł i ofiary na kościół 500 i 300 zł.
2.Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień. Możliwość spowiedzi w poniedziałek, wtorek i środę przed mszami świętymi. Będziemy spowiadać również w Wielką Sobotę
Zapraszam serdecznie na liturgię Triduum Paschalnego. Liturgia Wielkiego Czwartku i Wielkiego Piątku o godz. 18.00, a Wigilia Paschalna o godz. 20.00

W Wielki Piątek i Wielką Sobotę zapraszam na ciemną jutrznię o godz. 8.00 rano. Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę od godz. 9.00 do 13.00 i od 14.00 do 17.00.
Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy w Wielki Czwartek po liturgii do godz. 21.30. W Wielki Piątek od godz. 8.00 do 18.00. Adoracja Pana Jezusa w Grobie w Wieki Piątek po liturgii do 21.30 i w Wielką Sobotę od godz. 8.00 do 19.00
Rezurekcja w Niedzielę o 6.00. Nie będzie Mszy św. o 7.30
3. Ministranci w Wielką Sobotę będą mieli przygotowaną wodę święconą w butelkach. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na fundusz ministrancki.
4. Została odrestaurowana Figura Maryi- oczyszczona z podwójnej warstwy cementu. Koszt prac wyniósł 30 tysięcy złotych.
5 Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: zap II : Rafał Tadeusz Syrek, kawaler z par z Mogielnicy i Agnieszka Radzikowska, panna z par. Św. Brata Alberta w Łukowie
zap. I Mariusz Rokitka, kawaler z par św. Prokopa w Błędowie i Ewelina Wituń, panna również z par. św. Prokopa w Błędowie. Wyżej wymienionych narzeczonych polecamy modlitwie parafian, aby dobrze przygotowali się do sakramentu małżeństwa.
Od poniedziałku rozpoczynamy prace przy Ciemnicy i przy Bożym Grobie. Zapraszam do współpracy