III Niedziela Wielkiego Postu – 24.03.2019 r.

1.Dzisiaj o 17.30 nabożeństwo Gorzkich Żali. W piątek Droga Krzyżowa o 17.15 dla dzieci i o 18.30 dla dorosłych.
2. Jutro w poniedziałek o godz. 19.00 zajęcia szkoły biblijnej
3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla dorosłych. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Krzysztof Morawik z Lublina od Księży Pallotynów.

4 Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o 7.00 i 18.00.
5.W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej
6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
Krzysztof Raczyński, kaw. z par. św. Prokopa w Błędowie i Katarzyna Pietrzak, panna z par. w Mogielnicy - zap II
Cezary Małkowski, kaw. z par w Mogielnicy i Sylwia Ostrowska, panna , z par w Mogielnicy zap I
7. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa: z Wężowca - 310 zł i od ofiarodawczyni z Górek - 100 zł
8. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy w ubiegłym tygodniu + Ryszarda Błońskiego... Wieczny odpoczynek...