II Niedziela Adewntu – 09.12.2018 r.

1. Dziękuję za ofiarę na kościół w wysokości 100 zł
2. Dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Prowadzi je o. Bernard- paulin z Łęczeszyc
W poniedziałek , wtorek i środę Msze święte o 6,20, 9.00 , 12.00, 17.00 dla dzieci, 18.00 i 19.30. Spowiedź we wtorek pół godziny przed Mszą. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki na kościół na Wschodzie
3. Ministranci rozprowadzają świece caritas i sianko na stół wigilijny.
4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Arkadiusz Dębowski kaw. i Kinga Macierzyńska panna, oboje z par. tutejszej zap II oraz Kamil Zaręba kaw z par. tut i Marlena Wasiak, panna z par. W Łęczeszycach zap II.
5. Pojawiła się choinka z karnetami ( każdy karnet zawiera imię i wiek dziecka). Poszukujemy świętych Mikołajów którzy chcieliby obdarować dzieci. Koszt paczki 50 zł.
6. 17 XII o godz. 19.00 wigilia dla osób samotnych. Wigilię przygotowuje szkolne koło caritas przy Zespole Szkół Ogólnokształcących.
7. Szkoła biblijna będzie wyjątkowo we wtorek 18 XII o godz. 19.00
8. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych odbędzie się kiermasz świąteczny. Kiermasz organizuje grupa Effatha.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy : + Urszulę Florkowską i + Zenona Kamińskiego. Wieczny odpoczynek...