XXXIV Niedziela Zwykła – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25.11.2018 r.

1. Dziękuję za ofiary na kościół w wysokości 200 i 100 zł.
2. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.
3. Przypominam o konkursie " Głosuj na wielbłąda". Nasza parafia ma dwudzieste któreś miejsce a musi przegonić inne miejscowości, więc trzeba głosować.
4. Pan organista roznosi opłatki.. Program jest w gazecie parafialnej i na stronie internetowej
5. Za tydzień rozpoczniemy adwent. Roraty będą odprawiane o 6.20 od poniedziałku do soboty. Zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie dzieci.
6. Od pierwszej niedzieli adwentu ministranci będą rozprowadzali świece caritas i sianko na stół wigilijny
7. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się 9.12 i będą trwały do środy 12.12.
8. Zachęcam doczytania prasy katolickiej
9. Z naszej wspólnoty parafialnej w ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Sp. Zofię Bibrowską.. Wieczny odpoczynek