XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dziękujęmy za ofiarę na kościół od Kółka Żywego Różańca z Belwederu w wysokości 1100 zł.
2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.15 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Przypominam także o spotkaniu w sobotę 24 XI o godz. 16.00.
3. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna
4. Organista od poniedziałku będzie roznosił opłatki na stół wigilijny. Program jest w gazecie parafialnej i  na tablicy ogłoszeń przed kościołem
5. W poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii otwieramy szkołę biblijną- naukę tzw. "lectio divina" tzn pobożnego czytania Pisma Świętego. Serdecznie zapraszamy. Prosimy o przyniesienie zeszytu i Pisma  Świętego.
6. W ubiegłym tygodniu  z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy: śp Ryszarda Chałupkę i Marka Madeja. Wieczny odpoczynek...